تبلیغات
<-BlogAndPostTitle->

معرفی فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال ...

Be Creative

در فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال ، توقف بی جا مانع کسب نیست! هرچقدر میخواهید بگردید و خرید نکنید ...

اولین نیستیم ، بهترین هم نیستیم ، اما بهترین ایده ها را برای اولین بار در اینجا خواهید دید ...


فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال در سال 1390 و با فروشگاه www.AMObaghal.ir فعالیت خود را آغاز کردند و اکنون با گذشت بیش از دو سال از آغاز به کار ، تنها از دامنه ی ir عمو بقال به درآمد میلیونی و فروش چند ده میلیونی رسیدیم.به همین منظور و با استقبال شما عزیزان و مشتریان عزیز بر آن شدیم تا شعبه های دوم ، سوم ، چهارم و پنجم فروشگاه های عمو بقال را هم تاسیس کنیم تا تمامی سلایق را ارضا کنیم.
هم اکنون فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال یکی از معتبر ترین و مطمئن ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران میباشند و با توسعه ی خرید اینترنتی در جهان ، این فروشگاه ها هم مکانی مناسب برای خریدهای اینترنتی ایرانیان عزیز میتوانند باشند.

فروشگاه های رسمی عمو بقال عبارت اند از :

و وبلاگ رسمی عمو بقال در بلاگفا (www.amobaghal.blogfa.com) که در آن میتوانید از جدیدترین اخبار و اطلاع رسانی های فروشگاه های عمو بقال با خبر شوید و همچنین با مدیر این سایت ها ارتباط برقرار کنید.

لازم به توضیح است که فروشگاه های بقال مارکت و شاپ ای بی دارای درگاه الکترونیکی هستند و شما میتوانید قبل از دریافت کالا وجه آن را به صورت آنلاین و الکترونیکی پرداخت یا واریز کنید (میتوانید به صورت پرداخت در درب منزل و پس از تحویل کالا هم انجام دهید . ) و حتی میتوانید پس از پرداخت آدرس منزل دوست خود را وارد کنید تا او را با یک هدیه درب منزلش غافلگیر و خوشحال کنید!

Be Creativeبازدید از این صفحه : بار
از تاریخ : 1392/12/28
منبع : سایت های کلبه ، عموبقال ، علم و زندگی ، عمو اس ام اس .

عضویت در سیستم همکاری در فروش: پایگان ، میزبان مارکت ،میهن استور .